پهپادها از نمایش های آزمایشگاهی به اسباب بازی های گسترده

طی 15 سال گذشته، پهپادها از نمایش های آزمایشگاهی به اسباب بازی های گسترده در دسترس پیشرفت کرده اند. بلیط هواپیما تهران مشهد  پیشرفت‌های تکنولوژیکی اجزای کوچک‌تری را برای تثبیت و کنترل پرواز و همچنین پیشرفت‌های قابل توجهی در فناوری باتری به ارمغان آورده است. قابلیت‌هایی که زمانی محدود به وسایل نقلیه نظامی بود، اکنون در اسباب‌بازی‌هایی یافت می‌شود که می‌توان آنها را در وال مارت خریداری کرد.

دوربین‌ها و فرستنده‌های کوچکی که بر روی یک پهپاد نصب شده‌اند، حتی اجازه می‌دهند ویدیوی بلادرنگ برای خلبان ارسال شود. با چند صد دلار، هر کسی می‌تواند سیستم «نمای اول شخص» (FPV) را بخرد که خلبان یک پهپاد کوچک را در کابین مجازی قرار می‌دهد. نتیجه یک تجربه همهجانبه است: پرواز با هواپیمای بدون سرنشین FPV مانند این است که لوک اسکای واکر یا پرنسس لیا با دوچرخه در جنگل های اندور پرواز می کنند.
تماشای اول شخص شما را در کابین مجازی یک هواپیمای بدون سرنشین قرار می دهد، مانند پرواز با سرعتی در اندور.
شاید جالب ترین جنبه تحقیق مهم ترین آن باشد – نوشتن گزارش نهایی. باید با دقت نوشته شود، بدون سرزنش و دانستن اینکه هم از سوی اقوام و هم از سوی مقامات نظارتی خوانده خواهد شد. اگر یک توصیه بد بیان شده رد شود، ممکن است تمام تلاش آنها بیهوده باشد، بنابراین هر عبارت باید به طور کامل پشتیبانی شود. اما تنظیم‌کننده‌های خوب به خوبی می‌دانند که بر اساس توصیه‌های صحیح عمل کنند، و این تا حد زیادی به این دلیل است که این سیستم به خوبی کار می‌کند و هوانوردی به اندازه امروز ایمن است

 

 

 

 

Please publish modules in offcanvas position.