بلیط هواپیما مشهد

پیشرفت‌های فناوری به ایجاد تغییر بسیار مورد نیاز در نحوه کمک خطوط هوایی و فرودگاه‌ها به مسافران با نیازهای اضافی کمک می‌کند. در میان برخی از جدیدترین آزمایش‌ها،  بلیط هواپیما مشارکت All Nippon Airways (ANA) با شرکت پاناسونیک برای آزمایش آخرین نسل صندلی‌های چرخدار برقی خودران با تحرک شخصی، به عنوان بخشی از یک برنامه گسترده برای افزایش گزینه‌های تحرک و دسترسی در توکیو است. فرودگاه بین‌المللی ناریتا در سال 2020. این ویلچرها با ترکیب عناصر روباتیک قادر خواهند بود به طور مستقل در فرودگاه حرکت کنند و آنها را به یک راه‌حل حرکتی ایده‌آل برای مسافران با پروازهای متصل تبدیل کند.

در دسامبر ، خطوط هوایی اتحاد و فرودگاه‌های ابوظبی آزمایش‌های مهمان ویلچرهای خودمختار ابتکاری را در فرودگاه بین‌المللی بلیط هواپیما مشهد شیراز  ابوظبی تکمیل کردند. این آزمایش‌ها شامل بیش از 60 مهمان با تحرک محدود بود که ویلچر را خودشان رانندگی می‌کردند، در مناطق شلوغ و سالن‌های استراحت پیش از رسیدن ایمن به دروازه‌شان حرکت می‌کردند. نقشه برداری فشرده و آزمایشی از ویلچرها ادامه دارد، قبل از اینکه ارزیابی جامع میزان دوام ویلچرها را در ترمینال میانی میدان مشخص کند.
امنیت شما اولویت ماست از طریق همه‌گیری، ما اطمینان حاصل کردیم که همه پروازهای ما دارای رویه‌های سختگیرانه هستند، از جمله PPE، تمیز کردن عمیق هواپیما و اطمینان از رعایت فاصله اجتماعی توسط تمام خدمه پرواز در تمام پروازهای ما. همانطور که در دنیای پس از کووید ظهور می کنیم، ایمنی بخش مهمی از نحوه سفر ما باقی می ماند. با همکاری نزدیک با بخش ایمنی و امنیت خود، ما همیشه اطمینان حاصل می کنیم که به آخرین اقدامات امنیتی و ایمنی پایبند هستیم تا بتوانید همیشه با خیال راحت سفر کنید.

 

 

 

 

Please publish modules in offcanvas position.