خرید ساعت اصلی اولین قاب ساعت ضدآب و ضد گرد


Rolex Oyster که در سال 1926 توسعه یافت، اولین قاب ساعت ضدآب و ضد گرد و غبار قابل اجرا در جهان بود که صنعت ساعت خرید ساعت  را از چندین جهت متحول کرد. این نه تنها تبدیل ساعت مچی را از یک ساعت زنانه ظریف به یک اکسسوری مردانه محکم تضمین کرد، بلکه به طور موثری به نمادی از استحکام و ضد آب تبدیل شد. این ویژگی قاب رولکس اویستر امتحان خود را پس داده است، به طوری که اکثر ساعت هایی که از تولید رولکس بیرون می آیند، روی صفحه عبارت «Oyster» نوشته شده است.
Rolex Oyster، Ref. 679، 1926

تاج سیم پیچ Twinlock و Triplock
که به ترتیب در سال 1953 و 1970 عرضه شد، تاج سیم پیچ Twinlock و Triplock یکی از ویژگی های ثبت شده کیس Oyster است که برای اطمینان از مقاومت بالای آن در برابر آب توسعه یافته است. این بخش از توسعه قاب Rolex Oyster بود که باعث شد ساعت های رولکس به عنوان یکی از کارآمدترین سازه های محافظ ضد آب تا به امروز شناخته شوند.
تاج رولکس تری پلاک


یک نقطه عطف مهم نه تنها برای برند، بلکه در کل ساعت سازی، Rolex Oyster ترکیبی از قاب بسته شده، تاج پیچ در پیچ، لنز سیکلوپ، قاب فلوت دار ثابت یا قابل چرخش، دریچه فرار هلیوم برای ساعت های Sea-Dweller و Rolex Deepsea است. و در نهایت نمایشگر Chromalight. آشنایی با بخش‌های مختلف قاب Rolex Oyster به شما کمک می‌کند تا بهتر بفهمید  خرید ساعت اصلی که چرا یکی از مهم‌ترین اختراعات دنیای ساعت‌سازی است.

مورد صدف:
با شروع از بالا، قاب Rolex Oyster به‌صورت هرمتیک ساخته شده است تا مقاومت آب 100 متر (330 فوت) تا 300 متر (1000 فوت) برای ساعت‌های Submariner و Submariner Date، 1220 متر (400 فوت) برای Sea-Dweller را تضمین کند. و 3900 متر (12800 فوت) برای مجموعه Deepsea. همچنین دارای یک قاب میانی جامد است که از یک بلوک جامد از Oystersteel، طلای 18 عیار یا پلاتین 950 مهر و ماشینکاری شده است. بخش مرکزی که ستون فقرات خود را تشکیل می دهد، بسیار محکم است و تناسب ایمن را برای ساختار کلی کیس ارائه می دهد. یکی از ویژگی‌هایی که بیشتر در مدل‌های حرفه‌ای یافت می‌شود، محافظ تاجی است که در کنار بلوک میانی قرار گرفته و بخشی جدایی‌ناپذیر از ساختار کیس را تشکیل می‌دهد. کریستال یاقوت کبود بر روی یک واشر نصب شده است که کاملاً در برابر فلنج بدنه قرار می گیرد. به ویژگی های ضد آب و ضد گرد و غبار کیس Oyster اضافه می کند. در پشت ما می‌توانیم قاب پیچ‌دار با فلوت رولکس را ببینیم که به یک ابزار مخصوص تعبیه شده است. این کار برای امکان دسترسی فقط به ساعت سازان رولکس انجام می شود که ایمنی حرکت را از دستکاری خارجی تضمین می کند.

 

 

 

 

Please publish modules in offcanvas position.