طراحی هرچه سرعت سایت شما بیشتر باشد، تجربه بهتری خواهید داشت. سایت در اصفهان


هرچه سرعت سایت شما بیشتر باشد، تجربه بهتری خواهید داشت. تصویر توسط گوگل

نکات کاربردی:

    هنگام بارگذاری از صفحات خالی خودداری کنید . زمانی که بارگذاری مدتی طول می کشد، به نمایش بخشی از محتوا همراه با نوعی بازخورد بصری ━ مانند نشانگر بارگذاری فکر کنید.
    بهینه سازی تصاویر تصاویر، به خصوص تصاویر پس زمینه بزرگ، ممکن است زمان زیادی را برای بارگذاری بگیرند. شما می توانید با بهینه سازی تصاویر خود زمان بارگذاری را به میزان قابل توجهی کاهش دهید .
    عملکرد فعلی وب سایت خود را اندازه گیری کنید. ابزارهای Google PageSpeed ​​Insights and Think With Google نه تنها به شما کمک می‌کند تا مشکلات عملکرد وب‌سایت خود را شناسایی کنید، بلکه راه‌حل‌هایی را برای مشکلات خاص پیشنهاد می‌کنند.

2. لینک داخلی را در برگه های جدید باز نکنید

کاربران از لینک های داخلی و خارجی انتظار رفتار متفاوتی دارند. همه پیوندهای داخلی باید در همان تب باز شوند. به این ترتیب، به کاربران اجازه می‌دهید از دکمه طراحی سایت در اصفهان  «بازگشت» استفاده کنند. اگر تصمیم دارید پیوندهای خارجی را در یک پنجره جدید باز کنید، باید قبل از باز کردن خودکار پنجره یا برگه جدید، یک هشدار پیشرفته ارائه دهید. این ممکن است به شکل متنی باشد که به متن پیوند اضافه شده است. "در یک پنجره جدید باز می شود".
3. از تایپ فیس زیاد استفاده نکنید

وقتی شروع به ساختن یک سایت می کنید، همیشه وسوسه انگیز است که از تعداد زیادی حروف مختلف ━ پنج یا شش فونت مختلف یا حتی آپلود فونت خودتان استفاده کنید. اما، بهتر است از این وسوسه دوری کنید. تنوع زیاد در انواع فونت ها می تواند حواس پرتی، گیج کننده و آزار دهنده باشد.
نکن تعداد زیاد فونت ها می تواند با یکدیگر تضاد داشته باشد و بازدیدکنندگان شما را تحت تأثیر قرار دهد.

 

 

 

 

Please publish modules in offcanvas position.