راهنمای کلایمرهای مسکونی

برنامه ریزی برای نصب کلایمر خانگی


خرید کلایمر برای خانه شما می تواند یک فرآیند ساده با برنامه ریزی و اطلاعات صحیح باشد. کلایمرهای خانگی در انواع و سبک های مختلف موجود هستند و بهترین مکان برای شروع یادگیری در مورد طرح های مختلف است. راهنمای زیر اطلاعات مفیدی در مورد رایج ترین انواع کلایمرها از جمله هیدرولیک، بدون ماشین، درام سیم پیچ، بدون شفت و وکیوم دارد.

این راهنما یک نمای کلی از موارد زیر را ارائه می دهد:

  • سیستم های کلایمر مسکونی
  • بهترین نوع برای استفاده برای برنامه های خاص
  • الزامات نصب معمولی
  • برترین برندها و تولید کنندگان کلایمر خانگی

نکته: هنگام برنامه ریزی نصب، همیشه با مرجع کد محلی و پیمانکار کلایمر مشورت کنید. کدهای کلایمر می توانند در مکان های مختلف متفاوت باشند و در حالی که اکثر آنها یکنواخت هستند، برخی از حوزه های قضایی ممکن است شرایط خاصی داشته باشند.

کلایمرهای هیدرولیک


کلایمرهای هیدرولیک کلایمرهای خانگی سنگین هستند. آنها دارای ظرفیت استاندارد وزن 750 پوند هستند. و حتی می تواند تا 1000 پوند را حمل کند. این نوع کلایمر به یک محفظه کامل جهت کلایمر در هر طبقه، یک گودال در پایین ترین قسمت فرود و یک اتاق ماشین جداگانه نیاز دارد. کلایمرهای هیدرولیک با یک پیستون هیدرولیک برای بالا و پایین بردن کابین کار می کنند. این نوع کلایمر کیفیت سواری بسیار نرم و بی صدا را ارائه می دهد.

اگر به کلایمری نیاز دارید که نیاز به استفاده زیاد داشته باشد و ظرفیت وزنی بالاتری داشته باشد، هیدرولیک یک گزینه عالی است. کلایمر هیدرولیک با طراحی که بیش از 50 سال از آن استفاده می شود، کاربرد و قابلیت اطمینان خود را در بازار کلایمرهای مسکونی به اثبات رسانده است. بیشتر بخوانید >>>

اتاق ماشین - کمتر

به کلایمرهای بدون اتاق ماشین MRL نیز گفته می شود. با یک کلایمر MRL، درایو و کنترلر در کلایمر قرار دارند و نیاز به اتاق ماشین جداگانه را از بین می برند. اگر فضایی برای اتاق ماشین ندارید اما هنوز یک کابین بزرگتر می خواهید که تا 5 فرود را داشته باشد، می تواند ایده آل باشد. MRL'S در درایوهای زنجیر برقی وزنه بردار و سیستم های درایو کابلی موجود است. بیشتر بخوانید >>>

سیم پیچ درام کلایمر


کلایمرهای درام سیم پیچی با یک موتور الکتریکی کار می کنند تا کابل را روی یک درام بپیچد که کلایمر را بالا و پایین می کند. این نوع کلایمر نیاز به کلایمر، گودال و اتاق ماشین دارد. کلایمرهای درام سیم پیچی معمولاً 500-750 پوند دارند. ظرفیت. کیفیت سواری استاندارد است.

این نوع کلایمر در انواع پیکربندی با قرار دادن مجموعه موتور موجود است. در اینجا درایو در یک اتاق ماشین جداگانه قرار دارد. اتاق ماشین همیشه برای سهولت در سرویس و نگهداری در صورت وجود فضا توصیه می شود. بیشتر بخوانید >>>

کلایمرهای بدون شفت

کلایمر بدون شفت که به آن کلایمر یا کلایمر طبقه ای نیز گفته می شود برای خدمت به دو طبقه ساخته شده است. این نوع کلایمر می‌تواند به راحتی در خانه‌های موجود مقاوم‌سازی شود و در مقایسه با کلایمرهای سنتی به کمترین فضا نیاز دارد. ساخت و ساز نیز بدون نیاز به محفظه کامل کلایمر، گودال و اتاق ماشین جداگانه به حداقل می رسد.

کلایمرهای بدون شفت از چندین سازنده مختلف با تنوع در سبک کابین، طراحی مکانیکی و الزامات نصب در دسترس هستند. برخی از مدل ها را می توان تقریباً در هر جایی از خانه قرار داد که فرآیند نصب کلایمر را بسیار آسان تر می کند.

این کلایمر برای راحتی، فضای محدود و سادگی ساخته شده است. آنها کلایمرهای سبک زندگی هستند که برای کمک به تحرک و جایگزینی عالی برای کلایمر پله ای یا کلایمر سنتی کامل طراحی شده اند. بیشتر بخوانید >>>

کلایمرهای خلاء


کلایمرهای خلاء کلایمرهای هوا محور هستند که از فشار هوا برای بالا و پایین بردن کابین استفاده می کنند. آنها در سه مدل PVE30، PVE37 و PVE52 موجود هستند. عدد موجود در مدل نشان دهنده اندازه خارجی سیلندر است. PVE30 دارای یک سیلندر 30 اینچی است و برای یک نفر مناسب است. این مدل کمترین ردپایی را در بین کلایمرهای خانگی موجود در بازار دارد. PVE37 مدل اصلی کلایمر خلاء است و می تواند دو سوار را با ظرفیت 450 پوند حمل کند. بزرگترین مدل PVE52 دارای قطر سیلندر 52-11/16 اینچ است که می تواند سه سوار را با ظرفیت 525 پوند حمل کند و با ویلچر قابل دسترسی است.

مشابه کلایمر بدون شفت، کلایمر خلاء برای کاربردهای فضای محدود عالی است. ساخت و ساز به حداقل می رسد و کلایمرها نیز به گودال یا اتاق ماشین نیاز ندارند. کلایمرهای خلاء می توانند تا 5 فرود را با حداکثر 50 دقیقه سفر انجام دهند.

 

 

 

 

Please publish modules in offcanvas position.