تفاوت بالابر و کلایمر

 تفاوت بین کلایمر معمولی، و کلایمر پلت فرم چیست؟


کلایمر، پلت فرم همگی راه حل های کلایمری هستند که می توانند در داخل خانه به عنوان جایگزینی برای راه پله پشتی، راه پله آشپزخانه، یا در (منطقه آزاد) در کنار راه پله اصلی، یا در فضای باز به صورت ایستاده آزاد یا بر روی یک پله نصب شوند. ساختمان طبقاتی تا بالکن، راهرو، با مخزن اختصاصی یا با دسترسی مستقیم از ساختمان.

پس چگونه می دانید راه حل مناسب کدام است؟ این تا حد زیادی به این بستگی دارد که کدام پارامتر برای شما بالاترین اولویت را دارد. قیمتش هست؟ سرعت؟ راحتی و اتوماسیون؟ یا آینده نگری و افزایش دسترسی به ملک شما؟

تفاوت قیمت


کلایمرها به طور سنتی گرانترین راه حل کلایمر هستند، کلایمر راه حلی با قیمت متوسط ​​است و کلایمر پلت فرم اقتصادی ترین راه حل است. عوامل متعددی بر تفاوت قیمت تأثیر می‌گذارند، مانند میزان تغییراتی که باید در محیط اطراف، اندازه کابین / شفت، ارتفاع کلایمر، تعداد طبقات و درها، و همچنین تنظیمات خاص مشتری در ظاهر محصول ایجاد شود.

چیزی که اغلب کلایمر را به گرانترین راه حل تبدیل می کند این است که به دلایل ایمنی باید مطابق با استانداردهای دستورالعمل کلایمر برای ضخامت (گودال زیر چاهک) و ارتفاع بالا (فضای بالای چاهک) باشد. این بدان معناست که حفاری بزرگتر باید انجام شود که در آن بتوان با چالش های غیر منتظره مانند زهکشی قدیمی و تامین برق مواجه شد. همچنین باید برای ارتفاع اضافی در سقف فضا ایجاد شود. درباره راه حل کلایمر ما در اینجا بیشتر بخوانید .

چیزی که کلایمر را در رتبه دوم گران قیمت قرار می دهد این است که نیازی به گودال بزرگ و ارتفاع بالای آن نیست. بنابراین با نصب کلایمر در بسیاری از هزینه های سازگاری صرفه جویی می شود. با این حال، هنوز هم قیمت کلایمر در مورد درهای داخل کابین و طبقات یکسان است. اطلاعات بیشتر در مورد کلایمر کلایمر را اینجا بخوانید .

چیزی که کلایمر سکو را به اقتصادی ترین راه حل کلایمر تبدیل می کند این است که مانند کلایمر کلایمر، هیچ الزامی برای ارتفاع ضخیم و بالا و در نتیجه سازگاری با محیط اطراف وجود ندارد. علاوه بر این، شما در مواد و درب کابین صرفه جویی می کنید زیرا کلایمر پلت فرم از یک سکوی باز تشکیل شده است که در شفت کار می کند و نه یک کابین صندلی بسته. اطلاعات بیشتر در مورد کلایمر پلت فرم را اینجا بخوانید.

اختلاف سرعت


کلایمرهای MRL InLet سریعترین محصولات داخلی ما با سرعتی بین 1-2 متر بر ثانیه بسته به مدل هستند. کلایمر HSC سریعترین محصول ما است که هم برای نصب در داخل و هم برای نصب در فضای باز با سرعت 0.63 متر بر ثانیه مناسب است، به همین دلیل است که الزامات ایمنی اضافی برای ضخامت و ارتفاع بالاتر در این محصول وجود دارد. هر دو کلایمر کلایمر LSC و کلایمر پلت فرم LSP با سرعت کمی کمتر از 0.15 متر بر ثانیه کار می کنند و بنابراین از قرار گرفتن تحت استانداردهای یکسان خودداری می کنند، به این معنی که می توان آنها را مستقیماً روی طبقات موجود نصب کرد.

هر 3 محصول آلولات را می توان تا 30 متر نصب کرد، با این حال، کلایمر را می توان برای تعداد بی نهایت طبقه تطبیق داد، در حالی که کلایمر کلایمر و کلایمر پلت فرم برای کلایمرهای تا 5 طبقه مناسب هستند، تا از سرعت پایین تر جلوگیری شود. زمان انتظار در طبقات

راحتی و اتوماسیون


تمام واحدهای مسافربری ما مجهز به استارت و توقف نرم هستند. یعنی با یک حرکت تند شروع نمی کنند بلکه به آرامی تا حداکثر سرعت شتاب می گیرند و قبل از توقف سرعت خود را کاهش می دهند. ما بزرگترین اندازه گیری صندلی در بازار را در رابطه با ابعاد شفت داریم، محصولات ما را می توان در فضاهای بسیار باریک تنظیم کرد، اما فضای کابین / پلت فرم همیشه بهینه شده است.

درب های کشویی دستی و برقی قابل نصب بر روی تمامی سیستم ها می باشد. اما درهای برقی تاشو فقط برای کلایمر و کلایمر کلایمر قابل نصب است. به عنوان یک استاندارد، ما از درب های تلسکوپی استفاده نمی کنیم زیرا ابعاد کابین/سکوی داخلی خود را در رابطه با ابعاد شفت خارجی بهینه می کنیم.

هر سه با دکمه های استاندارد کلایمر کار می کنند، که به آن عملیات کنترل ضربه ای از طبقات نیز گفته می شود، کلایمر و کلایمر نیز از کابین انجام می دهند. از طرف دیگر کلایمر پلت فرم دارای یک دکمه فشار نگهدارنده از داخل است که به آن فشار مرد مرده نیز می گویند، یعنی هنگام رانندگی باید دکمه را نگه دارید. این یک الزام ایمنی است زیرا یک صندلی / کابین بسته نیست، بلکه یک صندلی / سکوی باز است.

آینده نگری و افزایش دسترسی


چه نصب کلایمر، کلایمر یا کلایمر پلت فرم را انتخاب کنید، ارزش ساختمان و همچنین دسترسی افراد دارای معلولیت، خانواده‌های دارای فرزند را افزایش می‌دهید و برای ساکنین موجود در سنین پیری آن را تضمین می‌کنید. علاوه بر این، تمام 3 محصول ما این مزیت را دارند که برای ساخت مستقیم یا روی ساختمان های موجود بدون هزینه های هنگفت ساختمانی مناسب هستند. راه‌حل‌های کلایمر ما، برخلاف راه‌حل‌های سنتی کلایمر طناب‌دار، شفت مخصوص به خود را دارند، جایی که ابتدا باید فضا را باز کنید و دیواری را از ابتدا بسازید تا شفتی را ایجاد کنید که کابین می‌تواند در آن قرار گیرد.

هر سه راه‌حل کلایمر در طیف گسترده‌ای از شفت‌ها و ابعاد کابین / سکو ارائه می‌شوند و نیازهای شما تعیین می‌کند که ملک شما چقدر در دسترس خواهد بود. آیا باید فضایی برای استفاده کنندگان از ویلچر، دوچرخه، افراد آمبولانس با برانکارد و غیره وجود داشته باشد؟ علاوه بر این، باید در نظر داشت که کلایمر سکو با فشار نگه داشتن دستی روی دکمه از بار کنترل می شود.

 

 

 

 

Please publish modules in offcanvas position.